Referencje

referencje


AccessPro Sp. z o.o. (współpraca od lutego 2015 do września 2016):

„Pani Magda jest świetnym, godnym polecenia copywriterem – dostarczane przez nią teksty są konkretne i zawsze zgodne z wymaganiami klienta. Autorka wzorowo wywiązuje się z terminów, jest w stanie szybko zrealizować nawet duże zlecenia. Współpraca z nią to naprawdę przyjemność”.

(Paulina Kalbarczyk, Content Manager  w AccessPro Sp. z o.o.)


TextBroker.pl (współpraca od kwietnia 2014):

„Pani Magdalena Szymkuć od niemal 3 lat wzorowo współpracuje z platformą Textbroker Polska. Zawsze przestrzega wyznaczonych terminów, a tworzone przez nią treści odznaczają się precyzyjnym opracowaniem problemu, znakomitą wartością merytoryczną oraz bezbłędną polszczyzną. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, a do napisania każdego zlecenia przygotowuje się bardzo wnikliwie i szczegółowo.

Pani Magdalena jest osobą godną zaufania, która w pełni oddaje się swoim obowiązkom. Cechuje się wysoką etyką pracy oraz znajomością szerokiej tematyki, co jest niezwykle pożądane w przypadku tworzenia i edycji treści. Każde zlecenie traktuje w sposób indywidualny, wykazując przy tym bardzo profesjonalne podejście do redakcji tekstów każdego rodzaju.

Szczerze polecam współpracę z Panią Magdaleną”.

(Jan Jarosiewicz, Country Manager Poland w Textbroker EU)


TextBroker.pl (współpraca od kwietnia 2014):

„Magda jest po prostu utalentowanym (a do tego rzetelnym!) copywriterem. Pracowałam z nią przez ponad 1,5 roku – jej teksty zawsze były pisane z polotem, ale bez „lania wody” czy zbędnych ozdobników. Nie można im także niczego zarzucić pod względem merytorycznym. To profesjonalistka w każdym calu, która przygotowuje się do każdego powierzonego zadania – nie ma dla niej spraw mniej ważnych. Zawsze poszukuje jak najlepszych źródeł i doskonale pracuje pod presją czasu. Pisze często, niezależnie od tego, czy ma akurat wenę. Jest także dobrze zorganizowana – zawsze na czas zawiadamia o nieobecności, by umożliwić alternatywną organizację pracy. Mam nadzieję, że nasze drogi zawodowe jeszcze się w przyszłości skrzyżują”.

(Anna Manganiello, od lutego 2014 do listopada 2015 Country Manager Poland w Textbroker EU)


Biuro projektowania wnętrz Jnk-Studio (współpraca do września 2012 do lipca 2014):

„Polecam współpracę z Panią Magdaleną Szymkuć, która jest osobą sumienną, terminową i komunikatywną. W trakcie prawie dwuletniej współpracy z biurem projektowania wnętrz JnK-Studio pani Magdalena Szymkuć napisała łącznie kilkaset tekstów na stronę internetową www.JnK-Studio.pl. Artykuły tematyczne dotyczące aranżacji wnętrz miały długość 1200 znaków ze spacjami (ponad 200 tekstów) lub minimum 2500 znaków ze spacjami (50 tekstów). Pani Magda opracowała również ponad 150 opisów galerii zdjęć przedstawiających projekty zrealizowane przez nasze biuro”.

(Joanna Sokołowska, właścicielka biura projektowania wnętrz JnK-Studio)